Contactgegevens medewerkers

Directeur bestuurder:

Zeger van Hoffen z.vanhoffen@swvvomk.nl 0251-822540

Consulenten Passend Onderwijs:

Iris Stuifbergen    i.stuifbergen@swvvomk.nl 06-53203507

Verbonden aan de scholen:
Kennemer Praktijkschool, Kennemer College MAVO, Clusius College Castricum,
Jac P Thijsse College, Bonhoeffer College, Heliomare afdeling Arbeid en LW 3 en VSO regio Alkmaar

Masja Arpad       m.arpad@swvvomk.nl     06-23223673

Verbonden aan de scholen:
Kennemer College HAVO/VWO, Kennemer College Beroepsgericht en ISK, Heliomare diplomagericht,
Heliomare onderwijszorgklas, VSO regio Zuid Kennemerland en VSO regio Zaanstad

Administratief Medewerkster:

Sharon Peperkamp s.peperkamp@swvvomk.nl 0251-822540

Beleidsmedewerker/ondersteunend consulent:

Danielle Klaster      d.klaster@swvvomk.nl       0251-822540

Begeleiders Bovenschoolse Trajectvoorziening:

Debbie van Batum d.vanbatum@swvvomk.nl
Anne Marie Siecker am.siecker@swvvomk.nl

Projectleider Jeugdhulp en onderwijs verbonden:

Sjakkelien Marlet s.marlet@swvvomk.nl

Medewerker Jeugdhulp en onderwijs verbonden:

Anko Postema anko@opvoedpoli.nl

Lid RASTT PRO deskundige:

Ria van Tuinen      r.vantuinen@swvvomk.nl

 

Submenu